Ankara Avukatı Volkan Gözüyukarı

hakkimizda

 

AV. VOLKAN GÖZÜYUKARI;

Kırıkkale’nin yetiştirdiği saygın hukukçulardan biri olan Ankara Avukatı Volkan Gözüyukarı, ilk, orta ve lise öğrenimini memleketinde tamamlamıştır. 2009 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, avukatlık stajını başarıyla tamamlamıştır. 2011 yılında serbest avukatlık yapmaya başlayan Gözüyukarı, 2013 yılında Gözüyukarı Avukatlık & Danışmanlık Bürosunu kurarak müvekkillerine daha geniş kapsamlı hizmet sunmaya başlamıştır.

Uzmanlık Alanları

Ceza Hukuku

İş Hukuku
Aile Hukuku
Enerji Hukuku (EPDK)
Ticaret Hukuku
Vergi Hukuku
İcra Hukuku
SGK Mevzuatlarına Hakim

Eğitim ve Kariyer

2009: Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi
2011: Serbest Avukatlık
2013: Gözüyukarı Avukatlık & Danışmanlık Bürosunu Kurdu

Diğer Faaliyetleri:

Ankara Barosu’na kayıtlı
Farklı hukuk dergilerinde makaleleri yayınlanmıştır
Hukuki konularda düzenlenen seminer ve konferanslara katılmıştır

Sektördeki Deneyimi:

Avukat Volkan Gözüyukarı, 15 yıla yakındır edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile müvekkillerine en doğru ve güncel hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hukukun her alanında uzmanlaşmış avukat kadrosuyla müvekkillerinin her türlü hukuki sorununa çözüm üretmektedir.

Gözüyukarı Avukatlık & Danışmanlık Bürosu:

Gözüyukarı Avukatlık & Danışmanlık Bürosu, Ankara’da faaliyet gösteren ve birçok farklı alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunan bir bürodur. Büronun çalışma prensipleri arasında müvekkillerin menfaatlerini korumak, şeffaf ve dürüst bir şekilde hizmet sunmak ve en doğru çözümleri üretmek yer almaktadır.