HAKKIMIZDA

hakkimizda

GÖZÜYUKARI AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK BÜROSU HAKKINDA;

Ankara’da, Av. Volkan GÖZÜYUKARI tarafından kurulmuştur. Aile Hukuku, İcra Hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Enerji Hukuku (EPDK) ve İş Hukuku alanlarında uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir.

Genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle büromuz; icra takipleri ve davaları mümkün olan en kısa sürede çözümlemeyi ilke edinmiştir. Sadece icra dosyasında talep açma ve dava açma yoluyla değil, bunun dışında uyuşmazlıkları sulh ve uzlaşma gibi alternatif yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmakta, çeşitli koruyucu avukatlık tavsiyeleriyle müvekkillerini bilgilendirerek uyuşmazlığı daha ortaya çıkmadan önlemektedir.

Hukuk büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Çalışanlarımız, müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir. Her türlü uyuşmazlık ve davalarda müvekkillere olası riskler ve ihtimaller aktarılmakta ve ayrıca müvekkillerin onayı alınmaktadır. Büromuz müvekkillerine kaliteli hizmet sunabilmek için, ulusal ve uluslararası alanda çalışan diğer hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla çalışmakta ve mütalaa almaktadır.

Gözüyukarı Avukatlık & Danışmanlık Bürosu İstanbul, Ankara ve Kırıkkale’de birçok saygın şirkete danışmanlık hizmeti vermektedir.

Büromuz 4 avukat ve 2 kâtip ile çalışma hayatına devam etmektedir.