İcra İflas Avukatı

İcra İflas Avukatı (Ankara)

Ankara ve Türkiye genelinde, son yıllarda artış gösteren kredi borçları ile birlikte ticari ilişkiler nedeniyle doğan alacak ve borçlar icra takiplerine konu oluyor. Bu konular için İcra İflas Avukatı ile görüşebilir süreçlerin takibini isteyebilirsiniz.

Bu takipler de icra dairelerinde gerçekleştiriliyor. İcra ve iflas hukukunun da ana işlevi alacakların kamu otoritesi yolu ile tahsiline dayanıyor.

Bu genel açıklamalar kapsamında, İcra – İflas hukuku alanında da Avukatlık ve Danışmanlık olarak nitelikli hukuki destek sağlıyoruz.

Sunduğumuz Hukuki Destekler

Ankara’nın en önde gelen icra iflas avukatı kadromuz ile sizlerin ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hukuki yardımı noksansız olarak sunuyoruz. Bu anlamda;

İcra İflas Avukatı

İcra İflas Avukatı

İcra İflas Avukatı (İcra Takip)

İcra – İflas Takip ve İşlemleri

Her biri İcra Hukukunda uzmanlaşmış, tecrübeli avukatlarımız ile hukuki danışmanlık yanında icra ve iflas süreçlerinin takibi ile dava işlemlerini yerine getiriyoruz. Yine her türlü hukuki evrakın ve sözleşmenin eksiksiz olarak hazırlanması, hukuki süreçlerin etkin şekilde yürütülmesi, icra mahkemeleri ya da icra müdürlükleri gibi tüm adli birimler nezdinde müvekkillerimizin temsil edilmesi tarzı hukuki işlemleri de gerçekleştiriyoruz.

Ankara İcra – İflas Avukatları

İcra mahkemeleri ile birlikte icra dairelerinin ve müdürlüklerinin uygulamalarına hakim olan, icra-iflas hukukunda mevzuat ve kanunları iyi bilen İcra İflas Avukatı kadromuz sayesinde, herhangi bir şekilde hak kaybı yaşama gibi bir risk ile karşılaşmıyorsunuz.

İflas ve Konkordato İşlemleri

İcra takip süreçlerinin zamanında başlatılması ve yürütülmesi yanında takibat sonunda tahsilat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, borca itiraz, itirazın iptali, menfi tespit, borçtan kurtulma gibi hukuki işlemlerde de bize güvenebilirsiniz.

Yine başarılı avukatlarımız ile iflas ve konkordato ilanı, yeniden yapılandırma, iflas erteleme gibi oldukça teknik konularda da kapsamlı hukuki yardım sunuyoruz.

İcra İflas Avukatları

Etkin ve Şeffaf Hukuki Hizmet

İcra ve iflas hukukunun teknik bilgi gerektiren ve hassasiyetle yürütülmesi gereken tüm işlemlerini büro olarak tek elden, son derece etkin, hızlı ve de müvekkillerimizle ile devamlı irtibat halinde, şeffaf şekilde yürütülmektedir.

Hukuk, ceza ve aile davalarında genişletilmiş dinleyici haklarıyla, Hukuk İcra Avukatı olarak eğitim alan ve ilgili üniversiteyi bitiren avukatlar, müvekkillerini Ankara Bölge Mahkemesinde, Aile Davaları Mahkemesinde de dahil olmak üzere Sulh Hukuk Mahkemesinde, Adli Tıp Mahkemesinde ve çoğu Mahkemede İcra İflas Avukatı olarak temsil edebilirler.

Avukatınıza gelir, gider, varlık ve borç bilgileri gibi tüm finansal bilgilerinizi vereceksiniz. Avukatınız bunu resmi formları hazırlamak için kullanacak ve daha sonra doğruluğundan emin olmak için tamamlanmış evrakları sizinle birlikte gözden geçirecektir.

Mahkeme veya mütevelli heyeti ile de ek formlar veya belgeler sağlamanız gerekebilir. Avukatınız bunu derhal yapacaktır çünkü bir iflas son tarihini kaçırmak aşağıdakilere neden olabilir.

Bu nedenlerle, iflas avukatınızın sorumluluklarından biri yerel kuralları ve dosyalama prosedürlerini bilmektir.

 

Benzer Yazılarımız

İthalatta Gözetim Uygulaması
İthalatta Gözetim Uygulaması İthalatta Gözetim Uygulaması Nedir? Bir ülkenin ithalatın...
blank
İş Davaları Nasıl İlerler
İş Davaları Nasıl İlerler? Ankara da bulunan birçok vatandaş İş Davaları Nasıl İle...
blank
İş Hukuku Avukatı Tavsiye
İş Hukuku Avukatı Tavsiye Ankara Çalışan ve işveren sayısı artıkça Örneğin Ankara...
blank
Uzman Ceza Avukatı
Uzman Ceza Avukatı (Nasıl Olunur) Uzman Ceza Avukatı, ceza hukuku alanında uzmanlaşmış ...
blank
Uyuşturucu Avukatı
Ankara Uyuşturucu Avukatı Uyuşturucu madde bulundurmak ve ticaretini yapmak suçlarıyla ka...
blank
Avukat Müvekkil Anlaşması
Avukat Müvekkil Anlaşması Avukat İle Anlaşmada Müvekkiller Nasıl Yol İzlemelidir Pek ...
blank
Kadrosuzluktan Terfi Etmez Kararının İptali Davası
Kadrosuzluktan Terfi Etmez Kararının İptali Davası Ankara Barosuna kayıtlı Avukat Volkan...
blank
Ankara İş Davaları Avukatı
Ankara İş Davaları Avukatı-Avukatları Ankara İş Davaları Avukatı bireysel olarak çal...