İcra İflas Avukatı

İcra İflas Avukatı (Ankara)

Ankara ve Türkiye genelinde, son yıllarda artış gösteren kredi borçları ile birlikte ticari ilişkiler nedeniyle doğan alacak ve borçlar icra takiplerine konu oluyor. Bu konular için İcra İflas Avukatı ile görüşebilir süreçlerin takibini isteyebilirsiniz.

Bu takipler de icra dairelerinde gerçekleştiriliyor. İcra ve iflas hukukunun da ana işlevi alacakların kamu otoritesi yolu ile tahsiline dayanıyor.

Bu genel açıklamalar kapsamında, İcra – İflas hukuku alanında da Avukatlık ve Danışmanlık olarak nitelikli hukuki destek sağlıyoruz.

Sunduğumuz Hukuki Destekler

Ankara’nın en önde gelen icra iflas avukatı kadromuz ile sizlerin ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hukuki yardımı noksansız olarak sunuyoruz. Bu anlamda;

İcra İflas Avukatı

İcra İflas Avukatı

İcra İflas Avukatı (İcra Takip)

İcra – İflas Takip ve İşlemleri

Her biri İcra Hukukunda uzmanlaşmış, tecrübeli avukatlarımız ile hukuki danışmanlık yanında icra ve iflas süreçlerinin takibi ile dava işlemlerini yerine getiriyoruz. Yine her türlü hukuki evrakın ve sözleşmenin eksiksiz olarak hazırlanması, hukuki süreçlerin etkin şekilde yürütülmesi, icra mahkemeleri ya da icra müdürlükleri gibi tüm adli birimler nezdinde müvekkillerimizin temsil edilmesi tarzı hukuki işlemleri de gerçekleştiriyoruz.

Ankara İcra – İflas Avukatları

İcra mahkemeleri ile birlikte icra dairelerinin ve müdürlüklerinin uygulamalarına hakim olan, icra-iflas hukukunda mevzuat ve kanunları iyi bilen İcra İflas Avukatı kadromuz sayesinde, herhangi bir şekilde hak kaybı yaşama gibi bir risk ile karşılaşmıyorsunuz.

İflas ve Konkordato İşlemleri

İcra takip süreçlerinin zamanında başlatılması ve yürütülmesi yanında takibat sonunda tahsilat işlemlerinin gerçekleştirilmesi, borca itiraz, itirazın iptali, menfi tespit, borçtan kurtulma gibi hukuki işlemlerde de bize güvenebilirsiniz.

Yine başarılı avukatlarımız ile iflas ve konkordato ilanı, yeniden yapılandırma, iflas erteleme gibi oldukça teknik konularda da kapsamlı hukuki yardım sunuyoruz.

İcra İflas Avukatları

Etkin ve Şeffaf Hukuki Hizmet

İcra ve iflas hukukunun teknik bilgi gerektiren ve hassasiyetle yürütülmesi gereken tüm işlemlerini büro olarak tek elden, son derece etkin, hızlı ve de müvekkillerimizle ile devamlı irtibat halinde, şeffaf şekilde yürütülmektedir.

Hukuk, ceza ve aile davalarında genişletilmiş dinleyici haklarıyla, Hukuk İcra Avukatı olarak eğitim alan ve ilgili üniversiteyi bitiren avukatlar, müvekkillerini Ankara Bölge Mahkemesinde, Aile Davaları Mahkemesinde de dahil olmak üzere Sulh Hukuk Mahkemesinde, Adli Tıp Mahkemesinde ve çoğu Mahkemede İcra İflas Avukatı olarak temsil edebilirler.

Avukatınıza gelir, gider, varlık ve borç bilgileri gibi tüm finansal bilgilerinizi vereceksiniz. Avukatınız bunu resmi formları hazırlamak için kullanacak ve daha sonra doğruluğundan emin olmak için tamamlanmış evrakları sizinle birlikte gözden geçirecektir.

Mahkeme veya mütevelli heyeti ile de ek formlar veya belgeler sağlamanız gerekebilir. Avukatınız bunu derhal yapacaktır çünkü bir iflas son tarihini kaçırmak aşağıdakilere neden olabilir.

Bu nedenlerle, iflas avukatınızın sorumluluklarından biri yerel kuralları ve dosyalama prosedürlerini bilmektir.

 

Benzer Yazılarımız

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Başvuru
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Başvuru (Nasıl Yapılır) Ülkemizde kendisine haksızlık ...
Ceza Avukatı
Ceza Avukatı Ankara Ceza Avukatı; Ceza davası dosyalarına bakan, soruşturmalarda şüphel...
Ankara En İyi Avukat
Ankara da En Çağresiz Anlarda İyi Olmanızı Sağlayacak Avukat Bu yazımızda Ankara ilin ...
İş Hukuku Avukatı Ankara
İş Hukuku Avukatı Ankara, İşçi ve işveren arasında ki ilişkiyi düzenleyen, inceleyen...
Yabancı Uyruklu Kişi Çalıştırma
Yabancı Uyruklu Kişi Çalıştırma Türkiye Yabancı Uyruklu Kişi Çalıştırma Hakkında...
Suç Ceza Avukatı Ankara
Suç Ceza Avukatı Ankara Üzerinize atılmış olan Suçları ya da işlemiş olduğunuz suç...
İş Kazası Tazminat Avukatı
Ankara İş Kazası Tazminat Avukatı Ankara İş Kazası Tazminat Avukatı ya da Avukatları ...
Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Geri Alınır
Kredi Kartı İadesi Nasıl Geri Alınır? Birçok kişin bankaların haksız yere kendilerind...